Email RSS Feed Facebook Google+

Kde a jak tablo správně vystavit?

0 Flares 0 Flares ×

hrbitov2

Otázku, kde a asi jakým způsobem tablo vystavíte, byste si měli zodpovědět už několik měsíců před samotnou instalací. V každém městě existuje pouze několik míst, které jsou pro vystavení tabla ideální. Ideální znamená, že je místo v lokalitě, kde denně prochází velké množství lidí a zároveň patří majiteli, který je ochotný obětovat svůj výstavní prostor na úkor Vašeho tabla zdarma.

Když si projdete naši databázi nejlepších tabel, zjistíte, že je v ní hned několik tabel, které spíše než na fotky, vsadili právě na originalitu instalace.

Mezi vhodná místa k vystavení patří:

  1. Venkovní výlohy obchodů
  2. Venkovní prostory typu náměstí, parků, altánů, megaboardy, billboardy, zavěšení plachty na budovu školy atp.
  3. Vnitřní prostory obchodních pasáží a center.
  4. Dopravní prostředky – polep autobusu, tramvaje atp.

V případě zjištění, že už všechny “ideální fleky” jsou již obsazeny nebo rezervovány, nezbyvá Vám už nic jiného, než přesvědčit majitele dobře situovaného neobsazeného místa, aby Vám svolil k instalaci. Někdy je to velký problém, především u majitelů, kteří tablo ve výloze nikdy neměli a tudíž nechápou jaké výhody jim to může přinést.

Jestliže je to možné, vyberte si obchodní jednotku, která má cílovou skupinu zákazníků mezi Vašimi vrstevníky. Ideální nějaký módní butik nebo obchod se sportem. Následně musíte vysvětlit, jak velkou výhodu obchod získá tím, když Vám dá svolení k instalaci.

Odborně to můžete majiteli vysvětlit třeba takto:
Stejně jako na internetu, tak i ve skutečném životě je člověk zavalen spoustou reklamních sdělení, které jej doslova bombardují ze všech stran. Na internetu se tomu říká “banerová slepota” a v reálu “reklamní slepota”. Takovou to slepotu prorazíte především něčím, co zaujme. A zajímavé tablo je jedním z prostředků, které osloví nemalé množství lidí, kteří si jistě prohlédnou i prezentované produkty ve výloze. A majitele to navíc nic nestojí.

instalace_ukazka

Samotná instalaci pak může vypadat:

  1. Klasicky – vystavení jednotlivých fotografií vyaranžovaných vedle sebe
  2. Tzv. jako “plakátové tablo” – výsledná tablová koláž je udělaná v počítači a následně vytištěná do formy velkého plakátu. U této varianty je dobré už předem vědět jak velký prostor na místě instalace budete mít. Hodně často se totiž stává, že si maturanti objednají např. fotky 13x18cm a až při instalaci zjistí, že se jim tam prostě nevlezou… Naopak je velká škoda prostor 100% nevyužít. Plakátová tabla jsou velice efektní, ušetří práci a tisknou se většinou ve formátu 100×120-150cm.
  3. Ve formě různých aplikací – tisk na billboard, výlepový sloup, samolepka na autobus, banner na zeď budovy, speciální podlahová fólie aj.

druhy_tabel

.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×
Líbí se Vám náš web, podpořte jej prosím!
Zvolte Vaši soc. síť a klikněte prosím na tlačítko! Děkujeme.
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×